brak zgody na wysyłanie informacji handlowych poprzez e-mail
program usuwa adresy osób, które nie życzą sobie otrzymywać zapytań lub ofert

Zgłaszanie nadużyć oraz informacji
o nadawcach rozsyłających spam

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy nasi użytkownicy bardziej lub mniej świadomie łamią prawo i wysyłają spam za pośrednictwem naszego oprogramowania. W związku z tym uruchomiliśmy specjalny adres e-mail na który można wysyłać wszelkie informacje na temat wykorzystywania naszego oprogramowania do rozsyłania spamu lub innych działań niezgodnych z obowiązującym prawem.

Nie tolerujemy spamerów i dlatego na bieżąco będziemy starali się eliminować takie osoby z grona naszych użytkowników. Informujemy także że nie udostępniamy żadnych baz danych ani adresów e-mail na które wysyłany jest spam z naszego systemu.

Zgłoś nam spamera


Jeżeli otrzymali Państwo wiadomość e-mail noszącą znamiona spamu i Państwa zdaniem wysłaną z naszego oprogramowania to prosimy o przesłanie oryginalnego listu (najlepiej jako załącznik do listu) lub nagłówków wiadomości, które pozwolą nam ustalić nadawcę spamu

Zgłoszenia można wysyłać także na grupę (Usenet):
pl.internet.mordplik
którą na bieżąco monitorujemy

Gwarantujemy Państwu 100% anonimowości.
W żadnym wypadku nie udostępnimy Państwa danych spamerowi

Przyjmujemy również zgłoszenia kierowane do:
SpamCop.net
serwisu przeznaczonego do raportowania spamu

Projekt mechanizmu do walki ze spamem - "Brak zgód na mailing"

Uruchomiliśmy specjalny mechanizm umożliwiający sprawdzenie czy na liście adresowej w programie AnoMail nie znajdują się adresy e-mail osób prywatnych lub firm, które zgłosiły że nie chcą otrzymywać żadnych zapytań o możliwość przesłania oferty itp. Dzięki temu użytkownicy AnoMail kupując bazę adresową mogą sprawdzić czy na liście wysyłkowej nie ma osób, które z pewnością oznaczą ich wiadomość jako spam.

Ponadto uruchomiliśmy pułapki na spam (tzw. spamtrapy), które zostały rozmieszczone w różnych miejscach sieci specjalnie po to aby móc zidentyfikować bazy adresowe zbudowane z użyciem tzw. harvesterów czyli żniwiarek zbierających adresy hurtowo ze stron internetowych.

Przed wysłaniem mailingu program AnoMail Desktop sprawdza bazę wysyłkową pod kątem sygnatur adresów e-mail, które zostały pozyskane przy pomocy żniwiarek (ang. mail harvester) bezpośrednio ze stron internetowych. Jeżeli sygnatura zostanie rozpoznana to użytkownik uzyska informację, że jego baza wysyłkowa jest kiepskiej jakości i w ogóle nic nie powinien do niej wysyłać.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do dyskusji.


Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu