kompletny system e-mailingowy
instalowany w komputerze użytkownika lub serwerze windows


Program instalowany jest w komputerze użytkownika dlatego przed rozpoczęciem instalacji (dot. nowych użytkowników) zamykamy wszystkie zbędne programy w tym także program antywirusowy, który może zakłócić prawidłową instalację pakietu.


Ważne

Zaleca się na czas instalacji tymczasowo wyłączyć oprogramowanie antywirusowe a następnie po zakończeniu procesu instalacji dodać cały katalog z programem np: C:\AnoMail Desktop do tzw. wykluczeń lub zaufanych programów w swoim oprogramowaniu antywirusowym. Dopiero po tej czynności można włączyć antywirusa, który już nie powinien powodować problemów.


  Przed rozpoczęciem instalacji należy zalogować się jako administrator (dot. Windows XP) lub upewnić się czy macie Państwo uprawnienia instalowania programu w przypadku Windows Vista/Win7/Win8. W przypadku problemów z instalacją w systemie Windows Vista tymczasowo proszę wyłączyć Ochronę Konta Użytkownika (UAC). Proszę także pamiętać, że domyślnie praca w Windows Vista/Win7/8 odbywa się na koncie z ograniczonymi uprawnieniami! Patrz także pyt. 116 w sekcji FAQ.

  Jeżeli z programu na jednym komputerze ma korzystać kilku użytkowników systemu Windows to należy upewnić się, że każdy z nich ma prawo zapisu do katalogu, w którym instalujemy program np.: C:\AnoMail Desktop. W razie konieczności można zainstalować program w profilu użytkownika czyli C:\Document And Settings\Uzytkownik*\AnoMail (dot. Windows XP) lub C:\Users\Uzytkownik*\AnoMail (dot. Windows Vista/Windows 7/8).

* -Użytkownik to nazwa Państwa konta np. Jan lub Ela w systemie Windows


Aktualizacja starszych wersji programu anomailOsoby, które chcą zaktualizować program nie muszą go instalować od nowa! Dane wprowadzone do programu pozostaną w nienaruszonej formie. Wystarczy pobrać aktualizację do programu przechodząc do sekcji Pobierz program AnoMail. Po uruchomieniu aktualizacji naciskamy przycisk Aktualizuj i czekamy chwilę, aż program zaktualizuje niezbędne pliki w Państwa systemie. Aktualizacja nie wpływa na dane użytkownika!


Ważne

Uwaga użytkownicy Windows Vista/Win7. Proszę pamiętać, że aktualizację należy wykonywać tylko i wyłącznie na koncie administratora lub tymczasowo wyłączając Ochronę Konta Użytkownika (UAC) na koncie, na którym aktualnie pracujecie. Proszę pamiętać, że domyślnie praca w Windows Vista/Win7 odbywa się na koncie z ograniczonymi uprawnieniami i jeżeli program zainstalowany jest w C:\Program Files\AnoMail to system Windows może nie pozwolić Państwu zaktualizować plików w tym katalogu.


Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję