elementy pakietu, systemu mailingowego anomail desktop

Pakiet to zbiór programów służących do prowadzenia masowej korespondencji oraz obsługi newslettera. W ramach pakietu otrzymujecie Państwo pełen zestaw narzędzi (kombajn do mailingu) umożliwiający prowadzenie akcji mailingowych bez ponoszenia comiesięcznych opłat abonamentowych za korzystanie z programu a w szczególności opłat za ilość wysłanych maili oraz transfer danych.

  Modułu wysyłkowego służącego do wysyłania masowej korespondencji e-mail, przy czym każdy z odbiorców traktowany jest indywidualnie czyli w polu Do: widzi tylko i wyłącznie swój adres e-mail i w żadnym wypadku nie może ustalić do kogo list jeszcze został wysłany.

  Edytora szablonów listów działającego w trybie graficznym (WYSIWYG), w którym bez znajomości kodu HTML możecie Państwo samodzielnie tworzyć listy w formacie graficznym wstawiając grafikę itp.

  Ponad stusiedemdziesięciu szablonów listów w formacie HTML lub EML (tzw. kreacji), które możecie Państwo dowolnie modyfikować i wykorzystywać na własne potrzeby. Dzięki nim w szybki sposób przygotujecie profesjonalnie wyglądający list. W programie można używać także zewnętrznych szablonów w formacie HTML lub EML a w razie konieczności zamówić unikalny szablon dostosowany do szaty graficznej Państwa strony internetowej.

  Analizatora niepożądanych treści szuka w treści listu zwrotów, na które wyczulone są filtry antyspamowe np. Szanowni Państwo, Zgodnie z ustawą... i pokazuje jakie teksty należy poprawić aby list nie był kwalifikowany jako spam

  Analizatora obrazków sprawdza rozmiary, wymiary, opisy oraz nazwy plików graficznych dołączonych do listu które mogą powodować problem z wyświetleniem u odbiorcy lub wpływać na kwalifikacje listu jako spam

  Analizatora listu w formacie graficznym (HTML) który sprawdza poprawność kodu HTML z jakiego zbudowany jest list i ostrzega przed ewentualnymi błędami, które mogą rzutować na poprawność wyświetlania listu u odbiorcy

  Analizatora odnośników który weryfikuje czy hiperłącza (linki) które wstawiono do listu są prawidłowe

  Rzeczywistych testerów antyspamowych Google i Microsoft które sprawdzają czy Państwa list nie trafi do spamu u odbiorców korzystających z filtrów antyspamowych firmy Google, Microsoft oraz Symantec

  Modułu importu adresów e-mail z plików tekstowych, wizytówek vCard, książki adresowej Windows (WAB), dowolnych plików np. Word, Excel, listów programu Outlook Ex., Windows Live Mail itp.

  Walidatora adresów e-mail służącego do weryfikacji poprawności adresów e-mail, które macie Państwo w bazie. Z tego modułu zaleca się skorzystać zawsze wtedy, gdy kupujecie Państwo nową bazę danych i chcecie zweryfikować poprawność adresów e-mail.

  Modułu porządkowania maili służącego do usuwania zdublowanych maili, adresów z listy zastrzeżonej oraz zapamiętania do kogo list został wysłany.

  Analizatora adresów e-mail pod kątem antyspamu Google oraz Microsoft umożliwiającego wydzielenie z listy adresowej adresów e-mail osób i firm korzystających z filtrów antyspamowych Google/Microsoft/Symantec a tym samym pozwalającym przygotować treść listu która nie trafi do spamu na GMail/Outlook itp.

  Analizatora RBL pokazującego jakie osoby z Państwa listy wysyłkowej uważają Was za nadawcę spamu i nie przyjmują od Was żadnej korespondencji

  Lokalnego modułu subskrypcji oraz autorespondera - umożliwiającego automatyczne zapisywanie lub wypisywanie się użytkowników z Państwa listy subskrypcyjnej, obsługę tzw. zwrotów korespondencji oraz uruchomienie prostego autorespondera, który może automatycznie wysyłać ofertę do każdej osoby, która właśnie zapisała się do Państwa newslettera.


Blokowanie wysyłki do osób, które sobie tego nie życzą

  Lokalnego serwera poczty wychodzącej SMTP - przez który można wysyłać pocztę z pominięciem Państwa dostawcy poczty a tym samym omijając limity nakładane przez niektórych dostawców kont pocztowych.

  Modułu raportów (statystyki mailingu) umożliwiającego w połączeniu z statystykami Google Analytics śledzenie skuteczności mailingu (Click Rate), przeprowadzanie testów kreacji (czyt. Testy A/B), sprawdzenie współczynnika otwarć (Open Rate) itp.

  Modułu podglądów kreacji pozwalającego na przeprowadzenie podstawowych testów ekranowych czyli sprawdzenie jak list będzie wyglądał przed wysłaniem do dużej grupy odbiorców. Program dysponuje kilkoma podglądami m. in. w klientach poczty typu desktop oraz webmai

  Modułu kontroli antyspamowej, który kontroluje treść wiadomości. Dzięki niemu program poinformuje Państwa jeżeli przygotowywana przez Was wiadomość będzie nosiła znamiona spamu lub zawierała zbyt perswazyjne teksty. Ponadto moduł umożliwia sprawdzenie czy po zakończonej kampanii mailingowej nie trafili Państwo na tzw. czarną listę RBL.

  Modułu "Brak zgód na mailing" czyli internetowej bazy wykluczeń zawierającej adresy e-mail osób prywatnych firm, domen itp., które najczęściej zgłaszają mailingi jako spam. Dzięki temu modułowi z Państwa bazy adresowej można usunąć adresy e-mail konkretnych osób lub domeny, po wysyłce na które z pewnością nadawca trafi do spamu (czyt. RBL). Dodatkowo nasz moduł potrafi zidentyfikować na Państwa liście mailingowej tzw. spamtrapy czyli pułapki na spam, które mogły się na niej znaleźć w przypadku kupna bazy adresowej lub podczas zbierania adresów ze stron internetowych.

  Klasyfikatora adresów pod kątem danych osobowych (GIODO) który umożliwia wydzielenie z zakupionej bazy adresowej różnych grup np. adresy ogólne firm, skrzynki pracowników, adresy osób fizycznych itd. Do każdej z grup można przygotować inne zapytanie dzięki czemu zwiększa się skuteczność pozyskiwania zgód na mailing

  Wsparcia technicznego, które oferowane jest przez zespół AnoMail.pl (informatyków, oraz e-mail marketingowców) poprzez telefon, e-mail oraz Zdalną Pomoc (TeamViewer QS). Dzięki temu użytkownik nie pozostaje sam z problemem tylko może uzyskać pomoc w momencie, kiedy napotyka problem co ma szczególnie duże znaczenie dla początkujących adeptów wysyłania masowych mailingów.

  Materiałów szkoleniowych na płycie DVD w postaci dokumentacji użytkowej, lekcji multimedialnych oraz e-booków, które pozwolą Państwu na zapoznanie się z obsługą pakietu oraz wprowadzą Państwa w tematykę e-mail marketingu oraz masowej korespondencji e-mail.

  Internetowego modułu subskrypcji*, który odpłatnie instalowany jest na Państwa witrynie niezależnie od systemu CMS, z którego korzystacie Państwo na co dzień. Dzięki temu modułowi można zarządzać wieloma grupami użytkowników poprzez stronę internetową np. z różnych oddziałów firmy. Adresy e-mail osób zapisujących się są automatycznie weryfikowane metodą double opt-in (podwójna weryfikacja) a następnie trafiają bezpośrednio do odpowiedniej grupy w module wysyłkowym programu AnoMail niezależnie od tego w jakim oddziale pakiet został zainstalowany.

Poznaj funkcje pakietu e-mailingowego

Zalecane Tematy


* - Moduł subskrypcji online przygotowywany jest przez Zespół AnoMail jako płatna usługa zależna od wymagań klienta i wdrażana pod konkretną specyfikację użytkownika. Proszę zapoznać się z Wymaganiami systemowymi, aby uzyskać dodatkowe informacje.Pokrewne Tematy

Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję