najnowsza wersja Anomail Desktop

Strefa download - dostęp do instalatorów AnoMail

Z końcem 2010 r. zmieniły się zasady dostępu do programu AnoMail. Nie udostępniamy już bezpłatnej wersji AnoMail 2007, która to, jako przestarzały produkt niezgodny z nowymi filtrami antyspamowymi i programami pocztowymi, została wycofany z rynku. Aby otrzymać najnowsze oprogramowanie użytkownik powinien zakupić licencję.Co otrzymujecie Państwo w Pakiecie AnoMail?


Pakiet to zbiór programów służących do prowadzenia masowej korespondencji oraz obsługi newslettera. W ramach rejestracji dostajecie Państwo pełen pakiet desktop umożliwiający prowadzenie akcji mailingowych bez ponoszenia comiesięcznych opłat za korzystanie z programu a w szczególności opłat za ilość wysłanych maili czy transfer danych. Program można zainstalować (w systemach Windows 32/64 bit) na określonej ilośći stanowisk zgodnie z licencją oraz korzystać z niego dożywotnio czyli licencja nigdy nie wygasa i nie wymusza aktualizacji.Jakie są opłaty za program i dlaczego je wprowadzono?


Nie udostępniamy już wersji AnoMail 2007 gdyż nie jest zgodna z nowymi filtrami antyspamowymi oraz nie jest dostosowana do nowoczesnych programów pocztowych takich jak Outlook 2016. Stary AnoMail nie działa także prawidłowo w Windows 7 lub nowszym.

AnoMail  powstał w listopadzie 2002 r. jako program do wysyłania anonimowych wiadomości i testowania zabezpieczeń serwerów pocztowych. W kolejnych latach ewoluował i w 2006 roku stał się pierwszym polskim programem typu desktop służącym do wysyłania masowej korespondencji. Program był udostępniany przez Przemysława Rusieckiego (autor projektu) bez opłat dla każdego kto chciał z niego skorzystać. Projekt AnoMail miał charakter czysto akademicki i był przechowywany na serwerach uczelnianych. W związku z dużym zainteresowaniem jakim się spotkał oraz wykorzystaniem go przez niektórych użytkowników do rozsyłania spamu, od 1 stycznia 2011 r. całość projektu została przeniesiona poza uczelnie na serwery komercyjne oraz wprowadzono konieczność rejestracji użytkowników.

Wprowadzono także mechanizm kontroli listów pozwalający użytkownikowi przygotować poprawną treść wiadomości pod kątem filtrów antyspamowych oraz mechanizmy kontroli listów odpowiedzialne za poprawnie wyświetlania listów u odbiorców korzystających z różnych programów pocztowych. Autor systemu chcąc zapewnić obecnym i przyszłym użytkownikom odpowiedni poziom wsparcia technicznego oraz chcąc zagwarantować dalszy rozwój przy jednoczesnym ograniczeniu dostępu do oprogramowania spamerom zmuszony był wprowadzić opłatę za dostęp do pakietu AnoMail. Opłata jest jednorazowa tzn. nie ma abonamentu oraz opłat za wysyłkę. Opłata za dostęp do programu przeznaczona jest na dalszy rozwój projektu AnoMail oraz utrzymanie dotychczasowego wsparcia technicznego, serwerów, kont pocztowych i mechanizmów do walki z nadużyciami.Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję