najnowsza wersja Anomail Desktop

Strefa download - dostęp do instalatorów AnoMail

Z końcem 2010 r. zmieniły się zasady dostępu do programu AnoMail. Nie udostępniamy już bezpłatnej wersji AnoMail 2007, która to, jako przestarzały produkt niezgodny z nowymi filtrami antyspamowymi i programami pocztowymi, została wycofany z rynku. Aby otrzymać najnowsze oprogramowanie użytkownik powinien zakupić licencję.Co otrzymujecie Państwo w Pakiecie AnoMail?


Pakiet to zbiór programów służących do prowadzenia masowej korespondencji oraz obsługi newslettera. W ramach rejestracji dostajecie Państwo pełen pakiet desktop umożliwiający prowadzenie akcji mailingowych bez ponoszenia comiesięcznych opłat za korzystanie z programu a w szczególności opłat za ilość wysłanych maili czy transfer danych.


Program można zainstalować (w systemach Windows 32/64 bit) na dowolnej ilości stanowisk zgodnie z licencją oraz korzystać z niego dożywotnio czyli nigdy nie wygasa i nie wymusza aktualizacji.Jakie są opłaty za program i dlaczego je wprowadzono?


Wcześniej projekt AnoMail miał charakter akademicki i był przechowywany na serwerach uczelnianych. Od 1 stycznia 2011 r. całość projektu została przeniesiona poza uczelnie na serwery komercyjne.


Wprowadzono także mechanizm kontroli listów pozwalający użytkownikowi przygotować poprawną treść wiadomości pod kątem filtrów antyspamowych oraz mechanizmy kontroli listów odpowiedzialne za poprawnie wyświetlania listów u odbiorców korzystających z różnych programów pocztowych. Autor systemu chcąc zapewnić obecnym i przyszłym użytkownikom odpowiedni poziom wsparcia technicznego oraz chcąc zagwarantować dalszy rozwój przy jednoczesnym ograniczeniu dostępu do oprogramowania spamerom zmuszony był wprowadzić opłatę za dostęp do pakietu AnoMail. Opłata jest jednorazowa i użytkownik sam decyduje o jej wysokości.

Opłata za dostęp do programu przeznaczona jest na dalszy rozwój projektu AnoMail oraz utrzymanie dotychczasowego wsparcia technicznego, serwerów, kont pocztowych i mechanizmów do walki z nadużyciami a także analizatorów antyspamowych wspomagających użytkownika w trakcie pracy z listem i bazą adresową.

Ponadto nie udostępniamy już wersji AnoMail 2007, która nie jest zgodna z nowymi filtrami antyspamowymi oraz nie jest dostosowana do programów pocztowych takich jak Outlook 2016. Nie działa także prawidłowo w Windows 7 lub nowszym.Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję