nowe hasło do serwisu anomail.pl


Wprowadź swój login będący adresem e-mail, na który zarejestrowano program. Jeżeli nie pamiętasz adresu e-mail, który podałeś przy rejestracji uruchom program AnoMail i przejdź do Menu Pomoc a następnie wybierz Informacje o programie. Nasz system wyśle wiadomość z linkiem do resetu hasła.

RESETOWANIE ZGUBIONEGO HASŁA

Wpisz swój login czyli adres e-mail:

(Twój e-mail widoczny jest w Menu Pomoc -> O Programie)

 
 
Załóż nowe konto | Zaloguj się w serwisie

Hasło wysłane jest tylko na adres podany podczas rejestracji


Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłany list z instrukcją odzyskania hasła. Jeżeli hasło nie przyjdzie w ciągu maksymalnie 15 to oznacza, że wpisano inny adres e-mail niż ten, który został podany podczas rejestracji programu. Nie musisz zgadywać na jaki adres e-mail zarejestrowano program gdyż ten adres znajduje się w programie AnoMail w Menu Pomoc -> Informacje o Programie.


Informacja

Nasi konsultanci nie podają hasła przez telefon lub e-mail gdyż hasła nie są przechowywane w naszym systemie w sposób jawny i dlatego jedynym sposobem odzyskania dostępu do Państwa konta jest ponowne wygenerowanie tymczasowego hasła. Nie ma możliwości przypomnienia starego hasła i dlatego należy wygenerować nowe.

AnoMail O Programie

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję