oprogramowanie do masowych wysyłek e-mail
uwzględniające potrzeby mikro i małych przedsiębiorstw

1 Miejsce w plebiscycie "Najważniejsze w Marketingu 2011"


Niezmiernie miło nam poinformować, że oprogramowanie AnoMail zdobyło 1 miejsce w kategorii Platforma IT, aplikacja, oprogramowanie wspierające działania marketingowe w Plebiscycie Śląskiego Towarzystwa Marketingowego pt. „Najważniejsze w Marketingu 2011”. Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom, które głosowany na nasz produkt dzięki czemu udało nam się pokonać największych dostawców platform e-mail marketingowych dostępnych na polskim rynku.
Rekomendacja - Certyfikat Śląskiego towarzystwa marketingowegoRekomendacja dla produktu AnoMail Desktop


Na ręce autora projektu (Przemysława Rusieckiego) w trakcie cyklicznej imprezy pt. Wieczory z Marketingiem przekazany został certyfikat produktu e-mail marketingowego dla oprogramowania AnoMail, co oznacza, że nasze oprogramowanie zostało docenione przez specjalistów z branży marketingowej.
Cały czas rozwijamy nasz produkt i mamy nadzieję, że kolejne wersje oprogramowania AnoMail będą jeszcze bardziej funkcjonalne a tym samym zdobędą uznanie wśród kolejnych e-mail marketerów przynosząc im wymierne korzyści.

Podziękowanie za wykład na temat legalnych e-mailingów


Śląski Kongres Ludzi Marketingu


Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję