serwer pocztowy do wysyłania zapytań
oddziel wysyłanie zapytań o możliwości przesyłania oferty od zwykłych wysyłek

Program e-mailingowy AnoMail należy do grupy oprogramowania komputerowego desktop, które instaluje się w komputerze użytkownika. W związku z tym domyślnie do wysyłki poczty używane jest konto pocztowe (czyt. serwer pocztowy) Państwa dostawcy poczty (ISP).


Wysyłka przez Państwa serwer poczty

AnoMail domyślnie wysyła pocztę poprzez Państwa obecne konta pocztowe ale jest możliwość wysyłki także przez nasze serwery. Odpowiedzi klientów trafiają na Państwa skrzynkę e-mail czyli w żaden sposób nie zmienia się obecny sposób pracy z programami pocztowymi. W związku z tym odbiorca nie wie czy Państwo wysłali jeden list czy tysiąc gdyż AnoMail wysyła pocztę do każdego z odbiorców osobno.


Osoby, które zamierzają realizować skuteczne mailingi a posiadają tylko darmowe konta pocztowe włączając w to GMail. Onet, Interia, WP itp. powinny przede wszystkim pomyśleć o zakupie komercyjnego konta e-mail z racji tego, że darmowe skrzynki, zgodnie z ich regulaminami nie zezwalają na realizację masowych wysyłek e-mail i są od razu blokowane!

Serwery pocztowe bez limitów godzinowych

W cenie serwera do mailingu oferujemy opiekę techniczną dot. wysyłek oraz monitorowanie list spamerskich pod kątem zgłoszeń a na wypadek trafienia na czarną listę oferujemy pomoc w tzw. delistingu czyli usuwaniu Państwa adresu z listy nadawców spamu. Czytaj więcej...


W programie AnoMail wprowadza się tzw. tożsamość (dane nadawcy) i wysyłka realizowana jest przez ten sam serwer poczty wychodzącej (smtp) z którego korzystacie Państwo na co dzień. Przy czym klient nie jest w stanie odróżnić listu wysłanego z programu Outlook od tego, który wysłany jest z poziomu programu AnoMail. W razie konieczności wysyłka masowej poczty może być realizowana przez serwery pocztowe naszego partnera czyli firmę Niebieski.net.


Bezpłatne konsultacje dot. serwerów

Po wykupieniu serwera Państwa adresy pocztowe mogą pozostać takie same jak obecnie lub na potrzeby mailingu można stworzyć specjalne adresy e-mail tylko do wysyłek a odbierać pocztę poprzez stare skrzynki e-mail u swojego obecnego dostawcy poczty.


Przeniesienie hostingu poczty

Jeżeli Państwa obecny dostawca poczty nie zezwala na masowe wysyłki lub nakłada limity godzinowe na ilość wysyłanych listów to zalecamy zakup serwera w Niebieski.net i wysyłkę mailingu za pośrednictwem serwera bez limitów godzinowych. Ewentualnie jeżeli myślicie Państo o oddzieleniu zwykłych wysyłek do swoich klientów od ryzykownych wysyłek zapytań do zakupionych baz danych to warto pomyśleć nad ofertą naszych serwerów. Czytaj więcej o serwerach...Oferta dedykowana pod mailing firmy Niebieski.net to nie tylko serwery ale także dodatkowe usługi pozwalające prowadzić Państwu skuteczne mailingi. Najważniejsze cechy oferty to:


  Serwery bez limitów godzinowych - wysyłka mailingu z AnoMail nie wymaga ustawiania przerw w celu dopasowania się do limitów zwykłych dostawców poczty.

 Ochrona antyspamowa - minimalizowanie ryzyka trafienia na listy spamerów:

  Zapobieganie zgłoszeniom spamu od odbiorców, którzy nie życzą sobie otrzymywać zapytań o zgodę na otrzymywanie ofert. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy spis zawierający nazwy domen oraz inne, charakterystyczne ciągi znaków. Dzięki temu możecie Państwo wyczyścić swoje bazy adresowe z odbiorców, którzy nie życzą sobie przyjmowania zapytań o zgody na otrzymywanie ofert.

  Reakcja na zgłoszenia od niezadowolonych odbiorców. Dzięki opracowanej przez nas unikalnej technologii, jesteśmy w stanie podać Państwu ciąg znaków lub nazwę domeny, które należy użyć, aby wyczyścić bazę adresów z adresu skarżącego się odbiorcy. Dzięki temu odbiorca, który nie życzy sobie otrzymywania wiadomości, więcej takiej wiadomości od Państwa już nie otrzyma

  Zapewnienie wysokiej dostarczalności wiadomości

  monitoring obciążenia serwerów, kolejek wysyłanych e-maili

  o dostosowanie sposobu wysyłki do wymogów filtrów antyspamowych odbiorców

  o ustalenie optymalnych szybkości i pór wysyłek

  Wsparcie specjalistów w zakresie:

  Przygotowania programu mailingowego do bezpiecznej wysyłki wiadomości – wdrożenie ochrony antyspamowej

  Przygotowania domeny

  Wyboru domeny do mailingu

  Brak limitu w ilości poczty przychodzącej. Ograniczeniem są jedynie parametry całego serwera, jak pojemność skrzynki czy miesięczny transfer danych.

  Wystarczające parametry serwera - nawet duża ilość wiadomości np. odpowiedzi na Państwa mass-mailing, dojdzie w całości do Państwa skrzynki e-mail.


Bezpłatne konsultacje dot. serwerów

Kup licencję na oprogramowanie AnoMail Desktop a otrzymasz kupon rabatowy -20% na zakup dowolnego serwera z oferty firmy Niebieski.net
Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję