zapis do newslettera na witrynie internetowej
program weryfikuje adres e-mail i zapisuje do wybranej grupy tematycznej

Formularz subskrypcji newslettera
na stronie internetowej

Obecnie e-mail marketing czyli w uproszczeniu wysyłka newslettera do dobrze dobranej grupy odbiorców przynosi największe efekty pod warunkiem odpowiedniego dopasowania treści reklamowej do określonej grupy klientów. W związku z tym zalecamy Państwu umieszczenie na stronie internetowej formularza zapisu do newslettera dzięki, któremu Państwa potencjalni klienci będą mogli wybrać grupę tematyczną, która ich interesuje.
Podstawowy błąd popełniany przez niedoświadczonych e-marketerów to umożliwienie zapisu klientowi tylko do jednej grupy tematycznej czyli wrzucanie wszystkich potencjalnych klientów do jednego worka. Nasz system pozwala już na samym wstępie segregować klientów i potem przesyłać zróżnicowaną treść w zależności od preferencji klienta co wpływa na wzrost skuteczności wysyłek.


W tym miejscu dowiecie się Państwo więcej o module newslettera zawierającym formularz subskrypcji (double opt-in - z weryfikacja adresów osób zapisujących się) poprzez, który Państwa klienci, kontrahenci itp. podmioty będą mogli zapisać się do Państwa list mailingowych (różne grupy tematyczne). Pozyskane w ten sposób adresy e-mail będą automatyczne trafiały do programu AnoMail a następnie zostaną wykorzystane przez Państwa do wysyłki e-mailingów. Moduł pozwala na wysłanie zapytania i umieszczeniu linków po kliknięciu, których odbiorca zapisuje się do określonej grupy tematycznej.


Oferujemy Państwu internetowy moduł subskrypcji newslettera, który umożliwia obsługę wielu grup tematycznych do których odbiorca może zapisać się poprzez stronę internetową lub bezpośrednio z linka przesłanego w wiadomości e-mail. Dzięki temu można wysyłać zapytania (mail akwizycyjny) o możliwość przesłania informacji handlowej i gdy odbiorca kliknie w link umieszczony w Państwa liście to zostanie zapisany do określonej grupy, którą wcześniej sami Państwo tworzycie w programie Anomail np. Zgody na przesłanie oferty.


Nasz internetowy moduł subskrypcji newslettera online weryfikuje adresy metodą double opt-in czyli podwójna weryfikacja adresu a przez to jest zgodny z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W każdej chwili czytelnik Państwa newslettera może wypisać się lub samodzielnie przepisać do innej grupy lub nawet zastrzec swój adres e-mail.

Formularz zapisu do newsletteraModuł umożliwia automatyczną obsługę zapisów, rezygnacji, przepisywania z grup oraz zastrzegania adresów w przypadku wysyłki zapytań. Nie wymusza konieczności potwierdzania adresu e-mail od Państwa stałych klientów... Działa to tak, że na stronie internetowej umieszcza się formularz, który dopasowuje się do szaty graficznej Państwa witryny. Klient, który wpisze swój adres e-mail po weryfikacji pojawi się w programie AnoMail w Państwa komputerze.


Internetowa subskrypcja newslettera umożliwia obsługę wielu grup tematycznych do których odbiorca może zapisać się poprzez stronę internetową lub bezpośrednio z linka przesłanego w wiadomości e-mail. Moduł umożliwia automatyczną obsługę zapisów, rezygnacji, przepisywania z grup oraz zastrzegania adresów w przypadku wysyłki zapytań. Nie wymusza konieczności potwierdzania adresu e-mail od Państwa stałych klientów... Moduł działa 24h na dobę na Państwa serwerze więc adresy e-mail klientów nie są przekazywane na serwer dostawcy systemu e-mailingowego jak to ma miejsce w przypadku innych rozwiązań.


Moduł subskrypcji on-line instalowany jest na Państwa stronie internetowej i jest zupełnie niezależny od systemu CMS (System Zarządzania Stroną Internetową), z którego aktualnie Państwo korzystacie. Wszystkie adresy email zapisywane są na Państwa serwerze. Moduł do współpracy z programem AnoMail wymaga jedynie obsługi przez Państwa serwer skryptów PHP, bazy mySQL oraz modułu ionCube loader.


W programie AnoMail, który instalowany jest w Państwa komputerze tworzy się grupy wraz z opisem czego dana grupa dotyczy i grupa od razu pojawia się na Państwa stronie internetowej bez konieczności jakiejkolwiek zmiany kodu a tym bardziej bez konieczności kontaktu z osobą, która zarządza Państwa stroną internetową. Klient odwiedzający Państwa stronę internetową może zapisać się do danej grupy np. Wyprzedaże. Po zweryfikowaniu adresu przez system, adres klienta pojawia się w danej grupie w programie AnoMail.Moduł w postaci skryptu PHP instalowany jest na Państwa serwerze internetowym i działa 24h na dobę przekazując adresy e-mail ze strony internetowej do programu Anomail. Jako jedyny na rynku system (dane z września 2015 r.), który umożliwia obsługę kilku poziomów rezygnacji tzn. klient może wypisać się z konkretnej grupy do której był zapisany. Może zrezygnować z subskrypcji wszystkich grup oraz może zastrzec swój adres aby już nigdy nic od Państwa nie otrzymywać. Ponadto moduł może posłużyć również do zapisywania klienta do określonej grupy tematycznej poprzez kliknięcie w link zapisania przesłany w treści listu.


Inne skrypty do obsługi zapisu do jednej grupy newslettera


Jeżeli wystarczy Państwu tylko możliwość zapisywania klientów do jednej grupy to w takim przypadku wystarczy umieścić na Państwa serwerze pliki zawarte w archiwum php.prosty.zip, php.rozbudowany.zip lub php.zaawansowany.zip. Do każdego archiwum ZIP dołączona jest szczegółowa instrukcja opisująca co trzeba zrobić aby uruchomić formularz subskrypcji na Państwa serwerze. Powyższe moduły pozwalają zapisywać Państwa klientów do jednej grupy tematycznej przy czym w Państwa komputerze musi działać lokalny moduł subskrypcji, który "wyłapie" adresy osób, które zapisały się ze strony internetowej.

W powyższych przypadkach formularz będzie przekazywał z Państwa strony adresy e-mail osób, zapisujących się na listę. Te adresy mogą być automatycznie umieszczane w programie AnoMail. W związku z tym zalecamy zapoznać się z lekcją dot. korzystanie z modułu subskrypcji w programie AnoMail.


Nazwa pliku archiwum Opis zawartości archiwum

php.prosty.zip

po wypełnieniu formularza, wysyłany jest na podany adres list z informacją, że ktoś chce się zapisać do Państwa newslettera.

php.rozbudowany.zip

internauta wypełnia formularz i dopiero po potwierdzeniu poprawności adresu e-mail otrzymujecie Państwo informacje, że ktoś chce się zapisać do Państwa newslettera.

php.zaawansowany.zip
(double opt-in -weryfikacja adresów)

rozbudowany formularz umożliwiający personalizacje newslettera. Użytkownik po wprowadzeniu swoich danych ma 24 godz. na aktywację wpisu (double opt-in) na Państwa liście mailingowej. Ten formularz zabezpiecza przed dopisaniem do listy osób, które sobie tego nie życzą! Tylko takie rozwiązania należy stosować!


Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję