efektywna nauka wysyłania skutecznych e-mailingów
pozyskiwanie adresów, legalizacja i porządkowanie baz, omijanie filtrów antyspamowych

Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz zamknięte z obsługi pakietu AnoMail oraz zasad realizacji masowych wysyłek (czyt. email marketing). Szkolenia zamknięte (indywidualne) odbywają poprzez Internet z wykorzystaniem oprogramowania do zdalnych szkoleń po wcześniejszym uzgodnieniu przez zamawiającego zakresu zajęć oraz terminu. Z kolei szkolenia otwarte realizowane są okresowo w wybranych miastach na terenie naszego kraju oraz w naszej sali komputerowej w Katowicach. W razie pytań o zakres lub szczegóły dotyczące dostępnych szkoleń zapraszamy do kontaktu.

Dzięki szkoleniom minimalizujecie Państwo czas potrzebny na wdrożenie pakietu AnoMail w swojej firmie oraz poznajecie wszystkie jego możliwości w nawiązaniu do potrzeb Państwa firmy. Ponadto zdobywacie wiedzę praktyczną, która pozwoli uchronić Państwa firmę przed posądzeniem o rozsyłanie spamu i działania sprzeczne z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Za szkolenia wystawiamy oczywiście faktury VAT.
Zanim rozpoczniecie Państwo wysyłkę masowej korespondencji zalecamy zapoznanie się z artykułami, które zostały przygotowane specjalnie po to, aby uchronić początkujących użytkowników przed popełnianiem podstawowych błędów, które mogą sprawić iż popadniecie Państwo w konflikt z prawem lub traficie na czarne listy (RBL) nadawców spamu.

W artykułach na płycie DVD zawarto podstawowe informacje, które mogą się Państwu przydać w trakcie samodzielnej realizacji kampanii email marketingowych. Obecnie na płycie dostępny jest program AnoMail Desktop z tegorocznymi e-bookami.

Na płycie dvd znajdują się materiały których nie publikujemy w sieci

Płyta DVD zawiera kilkadziesiąt aktualnych artykułów pozwalających zgłębić wiedzę na temat prowadzenia skutecznych e-mailingów, która jest wręcz niezbędna dla pracowników, którzy w firmach odpowiedzialni są za prowadzenie masowych wysyłek e-mail lub dopiero rozpoczynają przygodę z e-mailingami.
Multimedialne szkolenie z obsługi programu Anomail


  LEKCJA - Instalacja Pakietu AnoMail w systemie Windows XP/Win10
Lekcja pokazująca jak zainstalować pakiet AnoMail w systemie, w którym użytkownik będzie pracował na koncie ograniczonym lub na koncie z pewnymi ograniczeniami np. brakiem możliwości zapisu w C:\Program Files\AnoMail Desktop. Z lekcji dowiesz się ja zmienić np. uprawnienia do katalogu, w którym zainstalowano program.  LEKCJA - Pierwsze kroki w programie
W lekcji pierwszej omówiono jak wysyłać listy w formacie tekstowym z programu AnoMail oraz jak skonfigurować program do pracy z serwerem wymagającym uwierzytelniania. Ponadto przedstawiono jak zmieniać tożsamości nadawcy i odbiorcy listu.  LEKCJA - Podstawy konfiguracji programu oraz konta e-mail
Lekcja przedstawia podstawowe kroki jakie należy wykonać, aby wprowadzić do programu AnoMail poprawną konfigurację konta pocztowego. Zobacz w tej lekcji jak dodać nowe konto pocztowe, zapisać tzw. tożsamość itp.


  LEKCJA - Praca z wiadomością e-mail w trybie mieszanym (dualnym)
Lekcja pokazująca w jaki sposób w programie AnoMail można przygotować wiadomość w formacie mieszanym czyli taką, która zawiera osobną treść tekstową oraz osobną treść graficzną. Dzięki temu nie musimy się martwić, że nasza wiadomość będzie nieczytelna u osób, które mają zablokowany podgląd graficzny (HTML) w swoim programie pocztowym.


  LEKCJA - Podglądy kreacji listu w formacie HTML (Outlook, WebMail, AnoMail)
e-Lekcja pokazująca jak sprawdzić wygląd kreacji przed wysłaniem listu do masowego odbiorcy. Autor pokazuje jak list wygląda w programie Outlook Express (Windows Live Mail) oraz w tzw. kliencie Webmail na przykładzie konta na serwerze GMail


  LEKCJA - Badanie skuteczności mailingu (statystyka kliknięć, testy A/B, raporty)
Lekcja pokazująca w jaki sposób mierzyć skuteczność mailngu wysyłanego z pakietu AnoMail przy użyciu Google Analitycs. Pokazano także jak robić tzw. testy kreacji.

  LEKCJA - Korzystanie z modułu subskrypcji listy mailingowej
W ostatniej lekcji pokazano jak korzystać z modułu automatycznej subskrypcji, dzięki któremu nasi klienci mogą się sami zapisywać i wypisywać z listy mailingowej. Ponadto przedstawiono jak działa moduł subskrypcji oraz jak go skonfigurować aby można było wysyłać automatyczne wiadomości powitalne/pożegnalne do subskrybentów newslettera.Zamów szkolenie e-mailing
 


Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję