całodniowe szkolenie z masowych wysyłek z AnoMail 2020
trener: dr przemysław Rusiecki, ekspert ds. e-marketingu

Szkolenie Email Marketing w Katowicach


Zapraszamy na kolejną edycję stacjonarnego, otwartego szkolenia z pakietu e-mailingowego AnoMail Desktop pt. "Od zera do e-mail marketera". Jest to otwarte szkolenie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z oprogramowaniem AnoMail lub użytkowników AnoMail, którzy chcą pogłębić swoje kompetencje w dziedzinie e-mail marketingu.
 

Cele szkolenia:

- Nauka optymalnego korzystania z funkcji oprogramowania e-mailingowego AnoMail 2020,

- Poznanie kwestii prawnych dot. realizacji "legalnych" wysyłek e-mail,

- Zrozumienie jak działa filtr antyspamowy i w jaki sposób można uniknąć trafienia do spamu

- poznanie zasad pisania treści służących pozyskiwaniu nowych klientów lub zwiększenia sprzedaży,

- zapoznanie z podstawowymi błędami, jakie popełniane są przez początkujących e-marketerów, a wpływają na obniżenie skuteczności wysyłek.

  

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Dla osób, które posiadają program AnoMail, lecz nie zaczęły jeszcze wykorzystywać jego pełnych możliwości lub natrafiły na pierwsze problemy z zakresu podstawowej obsługi funkcji programu lub nie posiadają jeszcze oprogramowania AnoMail, z dowolnym wcześniejszym doświadczeniem w zakresie realizacji mailingów.

  

Forma szkolenia:

Prezentacja, analiza przypadków oraz praca z oprogramowaniem AnoMail na komputerze

 

Lokalizacja i termin:

Katowice, SZKOLENIA TYMCZASOWO WSTRZYMANE
godz.: 9:00 do 17:00
 
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
ul. Harcerzy Września 3, 40-659 Katowice
sala komputerowa 104, Budynek A

Patrz na mapie: GWSH Katowice

 
Prowadzący:

dr Przemysław Rusiecki, ekspert ds. e-marketingu, wieloletni praktyk, trener biznesu oraz nauczyciel akademicki a także autor projektu AnoMail.


Ceny i warianty szkolenia otwartego w Katowicach:


Sprawdź: Szczegóły dot. szkolenia produktowego z AnoMail

Imię i nazwisko uczestnika:
(wpisz dane osoby, która przyjedzie na szkolenie)
*

Adres e-mail do kontaktu z uczestnikiem:*
(na ten adres prześlemy informacje dot. szkolenia, FV, licencje na program itp.)
*

Telefon kontaktowy do uczestnika:*
(nr GSM do uczestnika lub firmy na wypadek konieczności kontaktu)


Dane do wystawienia faktury VAT lub uwagi*:
(Podaj dane do wystawienia FV lub przekaż uwagi)Kod rabatowy:
(Wpisz kod uprawniający do zniżki)Zabezpieczenie przed automatami:
Wpisz w poniższe pole liczbę: 1020
  

* - pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione

Dane przekazywane w powyższym formularzu zostaną wykorzystane przez firmę AnoMail Software Maciej Sajdak do obsługi Państwa zgłoszenia oraz wystawienia faktury proforma.
W żadnym razie Państwa dane nie będą udostępniane osobom trzecim oraz nie będą wykorzystywane do innych celów niż realizacja zamówienia.

Cena brutto (zawiera 23% VAT) obejmuje udział jednej lub dwóch osób w szkoleniu , opcjonalnie wielostanowiskową licencję na oprogramowanie AnoMail wraz
z płytą DVD i rocznym wsparciem technicznym (dot. nowych użytkowników), materiały w wersji elektronicznej oraz lunch i serwis kawowy.


 

Miejsce szkoleniaRegulamin szkolenia "Od zera do e-mail Marketera"


1  Organizatorem szkolenia jest firma AnoMail Software Maciej Sajdak reprezentowana przez Przemysława Rusieckiego, trenera i autora projektu AnoMail.pl.

2  Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja oraz wniesienie opłaty za szkolenie na podstawie otrzymanej po rejestracji faktury pro forma.

3  Rezygnacja z udziału w szkoleniu możliwa jest najpóźniej do 7 dni roboczych przed terminem rozpoczęcia szkolenia. W przypadku rezygnacji po tym terminie organizator ma prawo do potrącenia kosztów organizacyjnych w wysokości 100% ceny szkolenia.

4  Zorganizowanie szkolenia będzie możliwe tylko w przypadku zebrania wymaganej liczby uczestników. Jeżeli w terminie do 3 dni roboczych przed szkoleniem nie zostanie zebrana grupa osób umożliwiająca realizację szkolenia, kursantom zostanie zwrócona w całości opłata za szkolenie.

5  W ramach opłaty za szkolenie uczestnik otrzymuje licencję wielostanowiskową na program e-mailingowy Anomail Desktop wraz z rocznym wsparciem technicznym i aktualizacjami oraz materiałami szkoleniowymi na płycie DVD (dotyczy nowych użytkowników).

6  Szkolenie odbywa się w sali komputerowej A104 Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 3.

7  W cenie szkolenia, organizator zapewnia serwis kawowy podczas całego szkolenia oraz lunch.Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu
Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję